En İyi Laminant Parke

Laminant Parkelerde en iyi olarak nitelendirmek için bazı kriterlerde olması gerekmektedir.

En İyi Laminat Parke Markası

Piyasada bir çok yerli ve ithal laminant parke markası bulunmaktadır. Maalesef satıcıların kalitesi düşük olduğunu bildiği halde müşteriden daha fazla kazanç gözeterek en iyi laminant markası diye kendi sattığı markayı övmesi insanların kafasını karıştırıyor.

Yerli ve ithal tüm laminant parke markaları ayni teknoloji, hammadde ve makine parkuruyla üretiliyor (boyalı parkeler ) hariç. Bu yüzden marka gözetmeden beğendiğiniz bir dekoru, rengi veya modeli markasına bakmaksızın hesaplı olan markadan tercih edebilirsiniz (boyalı parkeler ) hariç.

Piyasada boyalı parke üretmeyen; Yıldız Entegre (Vario, Polo Click, Terra Click Smart Click, Vario Premium ) Kastamonu Entegre (Floorpan, Artfloor, Sunfloor) Çamsan (Parkelam) Yıldız Mdf (Monloock, Monwood) yerli fabrikalar boyalı parke üretmeyen markalardır. Boyalı laminant parkelerin yüzeyinde koruyucu overlay tabakası yoktur, bu yüzden sert bir temasta rahatlıkla çizilirler.

Üretim maliyeti ve yatırımı daha ucuz olduğundan bazı üreticiler tarafından üretilir. Yukarıda saydığımız fabrikalar boyalı laminat parke üretmeyen tesislerdir. Sitemizde boyali laminant parke satışı yapılmamaktadır. Laminant parke markalarının fiyatı düşük ya da yüksek olmasının en önemli faktörlerinin başında laminant parke fabrikaların üretim kapasiteleridir.

Türkiye ve dünyanın tek çatı altındaki en büyük fabrikası Yıldız Entegre’dir. Polo Click, Vario, Terra Click, Smart Click, Vario Premium adı altında sayısız dünya markası yapı marketlere laminant parke üretimi yapmaktadır.


Ana sayfaAna sayfa