Hakkımızda

Reyhan İç Dış Tic. Ard. Loj. Ltd. Şti. Hakkında Detaylı Bilgiler

Biz Kimiz ?

Reyhan İç Dış Ticaret Ardiyecilik ve Lojistik Limited Şirketi uzun yıllardır ahşap zemin kaplamaları sektöründe özellikle laminat parke ithalat, ihracat ve dağıtım faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. 

Firmamız Yıldız Entegre, Eegger ve Kronospan fabrikalarının Türkiye disbiritörü olup  Trendyfloor, Trendywoodline, Poloclick, Calarafloor, Enzofloor, Blockfloor laminat parke markalarının tek yetkili satıcısıdır. Ülkemizde ki laminat parke pazarının tek başına %15 pazar payına sahip olan firmamız Türkiye ve komşu ülkelere laminat parke dağıtımını İstanbul, Ankara , İzmir ve Mersin’deki lojistik depoları aracılığı ile yapmaktadır. Sizlerde bizim bayimiz olup uygun fiyat avantajı ve geniş ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

 

Niçin www.parkepazari.com.tr ?

www.parkepazari.com.tr İhtiyacınız olan laminat parke markasını ürün özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyip, renk bazında ürün kalite ve fiyat karşılaştırması yaparak size hitap eden ürünü kolaylıkla seçebileceğiniz bir sitedir. Türkiye'nin her yerindeki geniş bayi ağı sayesinde bir tık kadar yakın, ihtiyacınız olan laminat parkeyi rahatlıkla temin edebileceğiniz Türkiye'nin en büyük Laminat Parke pazarıdır. www.parkepazari.com.tr üzerinden beğendiğiniz ürünü parke pazarı bayilerinden aynı fiyat avantajı ile temin edebilir, uygulatabilir sizde parke pazarı ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

 

   parke pazarı hakkımızda

 

ww.parkepazari.com.tr


Ana sayfaAna sayfa