Agt Parke

Yaşam alanlarının ve mevcut zeminlerin sağlıklı; aynı zamanda kaliteli içeriğe sahip ürünler kullanılarak desteklenmesi çağdaş yer kaplamaları olan parkeler sayesinde gerçekleşmektedir. Parke pazarı güvencesi ile sunulan AGT parke modelleri bu alanda ürün tercih etmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır.

AGT Bella frezya AGT Bella Lilyum, AGT Bella Akasya, AGT effect Fuji ve AGT effect Everest gibi çok sayıda çeşit, renk ve modele sahip AGT ürünü bulmak mümkündür. Bunun için firmanın satış noktaları gidilebilir ya da internet sitesi aracılığıyla gerekli tüm ayrıntılı bilgilere ulaşılabilir. Merak edilen herhangi bir bilgiye erişmek için firmanın müşteri hizmetleri ile irtibat kurulabilir.

Uzun yıllara dayanan birikimi ve kalitesi ile çalışmakta olan AGT; parke alanında sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Farklı parke modeli seçimleri ile AGT tekniklerinde üretilmiş kaliteli malzemeleri erişmek için; firma ile iletişime geçilebilir. Tüm markalar gibi AGT markasının da sunduğu parke çeşit ve modelleri farklılık gösterir.

Çünkü kullanılan ağaç türü ve üretim süreci kendine hastır. Parkeler genelde ahşap malzeme kullanılarak üretilen sıkıştırılmış plakaları olarak ifade edilebilir. Meşe, ceviz, çam ve kayın gibi malzemelerden üretilmektedir. Günümüzde neredeyse tüm yaşam alanlarının en çok tercih edilen zemin kaplamalarından biri haline gelmiştir. Parke modelleri ile mekan dekorasyonu arasında sıkı bir bağ vardır.

AGT Parke Katalog

Parke pazarı bünyesinde sunulan çeşitli AGT ürünlerine ve tüm ayrıntılarına mevcut internet sitesi aracılığı ile ulaşmak mümkündür. AGT parke çeşitleri de kendi içerisinde doku, renk ve model olarak farklılık göstermektedir.  Mekan dekoruna en uyumlu olacak parkeyi seçmek için bazı ipuçları mevcuttur. Örneğin; AGT bünyesinde sunulan farklı serilerden hangisini tercih edileceğine ilk olarak karar verilmelidir. Efekt, Bella ve Natura Line gibi farklı özelliklere sahip çeşitli seriler bulunmaktadır.

AGT serisine karar verilmesinin ardından; mevcut mekan tasarımına en uygun renk seçimi yapılmalıdır. Örneğin; ahşap tonlarında doğal bir tasarımın yapıldığı mekanlar için sıcak tonlu parke rengi tercih edilebilir. Bununla birlikte; daha soğuk tonların ve modern tasarımların yer aldığı alanlarda gri ve beyaz tonlu parke seçimi yapılabilir.

AGT parke seçiminde bir diğer önemli unsur da ortama uygun olacak doğru desenli parkenin seçilmesidir. Yine modelleri bağlı şekilde desenler de değişiklik göstermektedir. Genel olarak doğal ahşap dokusuna sahip ve daha model yapıya sahip iki tür parke deseni kullanılmaktadır.

Parke modeli seçimi noktasında dikkat edilmesi gereken içeriklerden bir diğeri de parke modellerindeki kalınlık etkenidir. Genel olarak 6, 8, 10 ve 12 milimetre standart kalınlıklarında üretilmekte olan masif, laminant ve lamine parke çeşitleri sıklıkla tercih edilmektedir. Parkenin kalınlık tercihi kullanılacağı alana göre yapılmalıdır.

AGT Parke Fiyatları

AGT parke fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir.  Bunların başında markaya ait seri ve onun özellikleri, parkenin kalınlık ölçüsü, renk ve doku tercih gibi farklı özellikler gelmektedir. Aynı zamanda; farklı mekan kullanımı ve tercihlerine göre su geçirmez parke gibi ekstra özellikli ürünler tercih edildiğinde de maliyet fark etmektedir.

Bunun yanı sıra; parke pazarı dahilinde mevcut AGT ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçilebilir. Bu sayede ayrıntıları hakkında bilgi edinmek ve ortama en uygun parke tercihini yapmak mümkündür.

 Aynı zamanda sektörde kullanılan başlıca bazı parke çeşitleri vardır. Bunlar temel olarak lamine parke, laminat parke masif parke olmaktadır. Ürüne göre fiyat farkı yansıyabilmektedir. İhtiyaca göre bu çeşitlerden herhangi birisi seçilebilir.

Örnek olarak masif parkeler daha uzun ömürlü olarak bilinirken; lamine parkeler sağlamlığı ile bilinmektedir. Laminat parke ise tek katmandan fazla şekilde hazırlanan parke çeşitleri arasında yer alır. Parke seçiminde hangi sınıf kalitede yer aldığı da fiyatı belirleyen etmenlerden birisidir.