AGT Parke

AGT parke, kalite beklentilerinize cevap verecek yüksek standartlarda üretim yapan bir parke markasıdır. Zemin kaplama çözümleriyle alakalı ihtiyaca yönelik hizmetler sunarken farklı taleplere de cevap vermeyi başarır. Standart parke tasarımlarının yanı sıra özel tasarım parke modelleri sayesinde de tüketiciler için kalite algısını farklılaştırır. Siz de evinizde, iş yerinizde ya da diğer alanlarda kaliteli parke kullanmak istorsanız tercihiniz AGT parke olmalı!

AGT Parke Hakkında

AGT; 1984 yılında Antalya’da kurulan ve ahşap konusunda farklı çözümler sunan bir markadır. Açılımı Ahşabı Geliştiren Teknoloji olan AGT düşünülenin aksine yabancı bir marka değildir. Parke satın almak isteyenlerin genellikle sorduğu AGT parke hangi ülkenin malı? sorusunun cevabı Türkiye’dir! AGT parke fabrikası nerede? sorusunun cevabı da Antalya’dır!

Antalya’da 450.000 m2 alanda parke ve süpürgelik imalatı gerçekleştiren AGT markası yüksek standartlarda ürünleri tercih eder. Bu kapsamda MDF, MDF-Lam, Profil, Parke ve diğer bazı ahşap ürünleri imalatını üstlenir.

Türkiye’nin yenilikçi ahşap üreticisi olan AGT, parkeler konusundaki başarısını satış ağıyla da destekler. Türkiye’de pek çok satış noktası olan AGT parkenin ürünlerini Parke Pazarı ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. AGT parke bayileri konusunda Satış Noktaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

AGT Parke Modelleri

Türkiye’de parke dendiğinde akla gelen ilk marka olan AGT, parke modelleri konusunda farkını hissettirmeyi başarır. Bu yönüyle dikkat çeken marka laminat parke ve süpürgelik konusunda ihtiyaca cevap verir. Ürünlerinde kullandığı hammaddeyi doğal yöntemlerle elde ederken kaliteden taviz vermez. Üstelik doğallığı ve sürdürülebilirliği de ihmal etmez!

AGT parke katalog incelemesi yaptığınızda ismi ve görüntüsüyle fark yaratan birbirinden özel parke seçeneklerine rastlamanız mümkündür. Elemanlar arası kalınlık farkı, aşınma dayanımı, yüzey düzlüğü, çizilme mukavemeti ve daha pek çok yanıyla farklılaşan modeller genel itibarıyla şu şekildedir;

  • Bella
  • Natura Select
  • Pruva
  • Natura Line
  • Armonia Slim
  • Armonia Large
  • Concept Neo
  • AGT Effect
  • Art Design

Renk, desen ve teknik detaylarıyla farklılaşan bu parkelerin genel anlamda mekâna değer kattığından söz etmek mümkün! Bu noktada kalite ve kusursuzluğu yakalamak isteyen tüketiciler için AGT modelleri arasında kararsızlık oldukça yüksek ihtimaldir. Siz de AGT kalitesiyle parkeler arasından seçim yapmak mı istiyorsunuz? O halde aşağıda sıraladığımız parke modelleri arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Böylelikle kararsızlığınızı da giderebilirsiniz.

AGT Suya Dayanıklı Parke

Suya dayanıklı parke modelleri yaşam alanının hemen her alanında tercih edilebilecek seçeneklerdir. Islak alan olarak ifade edilen banyo ve mutfaklarda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz AGT suya dayanıklı parke modelleri endişelerinizi ortadan kaldırır. Kullanım kolaylığı sağlarken direnci iyileştirilmiş bir parkeyle suyu önemsemeden yaşamanızı sağlar.

AGT suya dayanıklı parke, suya karşı direncinin yanı sıra ses ve ısıyı da geçirmeyerek ortamda kalite algısını yükseltir. Üstelik her mekâna uygun çözümlerle ihtiyaçlarınıza cevap verir. Siz de suya dayanıklı ve 12 mm kalınlığıyla yalıtımı destekleyen bir parke kullanmak ister misiniz? O halde tercihinizi AGT Effect modelinden yana kullanabilirsiniz.

AGT Derzli Parke

AGT parke derzli ve düz modellerle ihtiyaca yönelik çözümler sunmayı hedefler. Her tüketicinin beklentisi aynı olmadığından parke seçimini kolaylaştırmayı da önemser. Bu nedenle de AGT derzli parke modeli kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Derzli parke fiyatları bakımından muadillerine göre pahalı olsa da özellikleri sayesinde kalitesini ispatlar.

Seramiklerde derzin ortama kattığı havayı parke çözümleriyle ön plana çıkaran AGT; görünümüyle ortamda kendine has bir çözüm sağlar. Derzli parke alternatifleri arasında en dikkat çeken seçenek olan AGT Natura Line Serisi ile ihtiyaca özel bir sonuca ulaşmanız mümkün! 15 yıla kadar garanti imkânı sunan ve AGT parkenin premium ürünlerinden kabul edilen derzli parke modellerini kullanmak için renk beğenmeye ne dersiniz?

AGT Laminat Parke

AGT laminat parke, yaşam alanınıza değer katan çözümlerden bir tanesidir. Kaliteyi doğallık ve ahşabın kendine has dokusunu koruyarak sunan AGT sayesinde eşsiz bir parke tasarımına sahip olabilirsiniz. Mutfak, salon, oturma odası ve hol başta olmak üzere hemen her noktada AGT parke tercihiyle ihtiyacınıza cevap verebilirsiniz. Farklı parke kalınlıkları ve dayanıklılık özelliğiyle AGT parkeler arasından seçim yapmak size çok şey kazandıracak!

AGT Süpürgelik

Parke alışverişi yaparken çoğu zaman süpürgelik seçmeyi unutursunuz! Çünkü parkenin süpürgelikle bir bütün olduğunu düşünürsünüz. Ancak parke ve süpürgelik ayrı ayrı seçilebilecek olan ürünlerdir. Bu nedenle de AGT süpürgelik modelleri arasında değerlendirme yaparak size en uygun seçenekleri incelemenin tam zamanı!

Standart süpürgelik modelleri sayesinde zemin ve duvar bütünlüğünü sağlarken iddialı süpürgelikler de seçebilirsiniz. Burada amaç sadece parke açıklığını kapatmak değil ortamda bütünlüğü de sağlamak olmalı! AGT ile süpürgelik avantajını yaşamak adına AGT kataloğuna bir göz atabilirsiniz.

AGT Parke Renkleri

 Türkiye’de parke alışverişi konusunda kolaylaştırıcı bir etki yaratan AGT; kalite ve çeşitliliği de daima ön planda tutmayı başarır. Bu yönüyle farkını hissettiren AGT parke renkleri ile alakalı da üzerine düşeni fazlasıyla yapar. Peki, AGT parke renkleri konusunda kaç adet seçenek vardır?

Parke renkleri seçerken kafanız karışsın istiyorsanız AGT parke katalog incelemesi yapmanızı öneriyoruz. Zira renklerle alakalı çıtayı zirveye çıkarak AGT, her tonda parke tasarlamayı başarmıştır. Bu nedenle de açık renk parke, koyu renk parke, ceviz rengi parke ve akla gelebilecek daha pek çok konuda sizlere çözüm sunar. O halde seçim yapmak için hemen harekete geçin ve yaşam alanınızda değişimi başlatın!

AGT Parke Fiyatları

Model, renk ve diğer detayları belirledikten sonra sıra fiyatları düşünmeye geldi değil mi? Bazı tüketiciler önce fiyat sınırlaması yapıp sonra seçime girişse de sınırlı alternatifler arasından seçim yapmak yerine fiyatı sona bırakmak daha anlamlı olacaktır. Peki, AGT parke fiyatları arasından seçim yaparken neleri dikkate almanız gerekir?

AGT fiyatları arasında değerlendirmeler yaparken aklınıza AGT parke kaç TL? ya da AGT Effect parke 1 paket kaç m2? gibi sorular gelebilir. Parkede m2 hesabı yapılsa da her modelde fiyatlar aynı değildir. AGT parke fiyatları bölümünden detaylarını inceleyebileceğiniz parkelerin genel itibarıyla ortalama fiyatlarla sizlere sunulduğunu görebilirsiniz.

Parke fiyatlarını etkileyen unsurlar olan model, kalite, kullanışlılık ve kalınlığı dikkate almadan seçim yapmak sizi pişman edebilir. Bu nedenle de AGT parke yorum incelemesiyle kullanıcıların daha önce bu parkelerle alakalı neler söylediğini değerlendirmelisiniz. Böylelikle sadece AGT derzli parke fiyatları konusunda değil bütün parkelerle alakalı detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz.

AGT Parke Alışverişinde Dikkat Edilecekler

Türkiye’nin en önemli markalarından bir tanesi olan AGT Parke, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle kaliteden yana taviz vermez. Konsept parkeler ve ihtiyaca özel çözümler sunan AGT ürünleri arasında titizlikle seçim yapmalısınız. Zira AGT, parkelerle alakalı çeşitliliği arttırırken rastgele bir seçim yapmamanızı da ister.

AGT marka parkeler arasından seçim yapacaksanız Parke Pazarı ayrıcalığını değerlendirmelisiniz. Uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimizle sizlere kusursuz bir süreç vaat ediyor olacağız!

Agt Parke Hakkında Diğer Bilgiler

Yaşam alanlarının ve mevcut zeminlerin sağlıklı; aynı zamanda kaliteli içeriğe sahip ürünler kullanılarak desteklenmesi çağdaş yer kaplamaları olan parkeler sayesinde gerçekleşmektedir. Parke pazarı güvencesi ile sunulan AGT parke modelleri bu alanda ürün tercih etmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır.

AGT Bella frezya AGT Bella Lilyum, AGT Bella Akasya, AGT effect Fuji ve AGT effect Everest gibi çok sayıda çeşit, renk ve modele sahip AGT ürünü bulmak mümkündür. Bunun için firmanın satış noktaları gidilebilir ya da internet sitesi aracılığıyla gerekli tüm ayrıntılı bilgilere ulaşılabilir. Merak edilen herhangi bir bilgiye erişmek için firmanın müşteri hizmetleri ile irtibat kurulabilir.

Uzun yıllara dayanan birikimi ve kalitesi ile çalışmakta olan AGT; parke alanında sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Farklı parke modeli seçimleri ile AGT tekniklerinde üretilmiş kaliteli malzemeleri erişmek için; firma ile iletişime geçilebilir. Tüm markalar gibi AGT markasının da sunduğu parke çeşit ve modelleri farklılık gösterir.

Çünkü kullanılan ağaç türü ve üretim süreci kendine hastır. Parkeler genelde ahşap malzeme kullanılarak üretilen sıkıştırılmış plakaları olarak ifade edilebilir. Meşe, ceviz, çam ve kayın gibi malzemelerden üretilmektedir. Günümüzde neredeyse tüm yaşam alanlarının en çok tercih edilen zemin kaplamalarından biri haline gelmiştir. Parke modelleri ile mekan dekorasyonu arasında sıkı bir bağ vardır.

AGT Parke Katalog

Parke pazarı bünyesinde sunulan çeşitli AGT ürünlerine ve tüm ayrıntılarına mevcut internet sitesi aracılığı ile ulaşmak mümkündür. AGT parke çeşitleri de kendi içerisinde doku, renk ve model olarak farklılık göstermektedir.  Mekan dekoruna en uyumlu olacak parkeyi seçmek için bazı ipuçları mevcuttur. Örneğin; AGT bünyesinde sunulan farklı serilerden hangisini tercih edileceğine ilk olarak karar verilmelidir. Efekt, Bella ve Natura Line gibi farklı özelliklere sahip çeşitli seriler bulunmaktadır.

AGT serisine karar verilmesinin ardından; mevcut mekan tasarımına en uygun renk seçimi yapılmalıdır. Örneğin; ahşap tonlarında doğal bir tasarımın yapıldığı mekanlar için sıcak tonlu parke rengi tercih edilebilir. Bununla birlikte; daha soğuk tonların ve modern tasarımların yer aldığı alanlarda gri ve beyaz tonlu parke seçimi yapılabilir.

AGT parke seçiminde bir diğer önemli unsur da ortama uygun olacak doğru desenli parkenin seçilmesidir. Yine modelleri bağlı şekilde desenler de değişiklik göstermektedir. Genel olarak doğal ahşap dokusuna sahip ve daha model yapıya sahip iki tür parke deseni kullanılmaktadır.

Parke modeli seçimi noktasında dikkat edilmesi gereken içeriklerden bir diğeri de parke modellerindeki kalınlık etkenidir. Genel olarak 6, 8, 10 ve 12 milimetre standart kalınlıklarında üretilmekte olan masif, laminant ve lamine parke çeşitleri sıklıkla tercih edilmektedir. Parkenin kalınlık tercihi kullanılacağı alana göre yapılmalıdır.

AGT Parke Fiyatları

AGT parke fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir.  Bunların başında markaya ait seri ve onun özellikleri, parkenin kalınlık ölçüsü, renk ve doku tercih gibi farklı özellikler gelmektedir. Aynı zamanda; farklı mekan kullanımı ve tercihlerine göre su geçirmez parke gibi ekstra özellikli ürünler tercih edildiğinde de maliyet fark etmektedir.

Bunun yanı sıra; parke pazarı dahilinde mevcut AGT ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçilebilir. Bu sayede ayrıntıları hakkında bilgi edinmek ve ortama en uygun parke tercihini yapmak mümkündür.

 Aynı zamanda sektörde kullanılan başlıca bazı parke çeşitleri vardır. Bunlar temel olarak lamine parke, laminat parke masif parke olmaktadır. Ürüne göre fiyat farkı yansıyabilmektedir. İhtiyaca göre bu çeşitlerden herhangi birisi seçilebilir.

Örnek olarak masif parkeler daha uzun ömürlü olarak bilinirken; lamine parkeler sağlamlığı ile bilinmektedir. Laminat parke ise tek katmandan fazla şekilde hazırlanan parke çeşitleri arasında yer alır. Parke seçiminde hangi sınıf kalitede yer aldığı da fiyatı belirleyen etmenlerden birisidir.