Çamsan Parke

Farklı özellik ve çeşitte pek çok parke türü barındıran Parke Pazarı’nda yer alan Çamsan parke modelleri; en çok tercih edilen içerikler arasında yer almaktadır. Çamsan klasik modern meşe parke, Çamsan klasik milas meşe, Çamsan silver aras meşe, Çamsan silver burgaz meşe, Çamsan klasik kristal meşe ve Çamsan klasik batı cam gibi sayısız Çamsan ürün çeşitliliği firma dahilinde mevcuttur. Aynı zamanda parke fiyatları ve renklerine dair ayrıntılı bilgi sahibi olmak için internet sitesine ve müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkündür. Yine firmaların satış noktaları ile de bilgi alınabilir.

Çamsan ürünleri alanında uzun yıllardır hizmet veren ve kaliteli içerikleri ile alanında öncü firmalar arasında yer alan bir şirkettir. Parke Pazarı aracılığıyla ve güvencesi ile sunulan Çamsan parke modellerine ulaşmak oldukça kolay. Tüm ürün çeşitliliğini görmek için internet sitesi ve satış noktaları aracılığı ile irtibat kurulabilir.

Çamsan Parke Modelleri

Çamsan parke modelleri içerisinde pek çok seri yer almaktadır. Sıklıkla tercih edilen parke serileri; Klasik seri, Silver serisi, Platinyum serisi, Avangard serisi ve Modern seri olmaktadır. Modern seri minimalizm öğesini ön plana alarak oluşturulan tasarımları kapsar. Meşe Çamsan parke modeli, maviçam Çamsan parke modeli, kafkas meşe Çamsan parke modeli, balkan meşe Çamsan parke modeli ve rumeli meşe Çamsan parke modeli gibi çok sayıda sevilen modele sahiptir.

Bununla birlikte Platinum serisi en çağdaş içerikleri barındıran seriler arasında yer almaktadır. Albero meşe Çamsan parke modeli, soft meşe Çamsan parke modeli, naturel meşe Çamsan parke modeli, barok meşe Çamsan parke modeli ve antrasit meşe Çamsan parke modeli gibi çok sayıda orijinal modeli bünyesinde barındırmaktadır.

Avangart serisi; modern çizgilerin yanı sıra geçmişe dair estetik ayrıntıları kullanmayı seven müşteriler için tasarlanmıştır. Eski ve yeni tarzların bir birleşim olarak ifade edilebilecek avangart serisi otantik meşe Çamsan parke modeli ve anemon Çamsan parke modeli gibi birbirinden güzel çeşitleri barındırmaktadır.

Klasik serinin adından da anlaşılacağı gibi; temel olarak oluşturulmuş ana hatlara bağlı kalınan; sadelik barındıran çeşitleri içerir. Batı cam Çamsan parke modeli, milas meşe Çamsan parke modeli, modern meşe Çamsan parke modeli, elegant meşe Çamsan parke modeli, efes cam Çamsan parke modeli ve ılgaz meşe Çamsan parke modeli gibi oldukça güzel eşsiz modelleri sunmaktadır.

Son olarak Çamsan parke modelleri arasında ön plana çıkan serilerden birisi olan Silver serisi; marka ürünlerinin en çok tercih edilen içeriklerden birisidir. Acar meşe Çamsan parke modeli, polar meşe Çamsan parke modeli ve sakarya meşe Çamsan parke modeli gibi çeşitleri barındırmaktadır.

Çamsan Klasik Parke

Çamsan klasik parke modelleri başta olmak üzere; çok sayıda ürün çeşitlerinin bulunduğu marka dahilinde; en doğru malzemenin seçilmesi için bazı püf noktaları bulunmaktadır. Parke modelleri seçiminde; marka dahilinde yer alan ve yukarıda belirtilen serilerden hangisinin daha uygun olacağı tespit edilmeli ve öncelikle bu belirlenmelidir. Daha sonra; kullanılacak alana ve mekan dekoruna uygun renk seçimi yapılmalıdır. Renk tercihleri; parkelerin ortamdaki etkisini belirleyen temel unsurlardan birisidir.

Daha sonra modele göre değişiklik gösterebilen desen ve doku seçimi yapılmalıdır. Ağaç dokusuna benzer doğal desenler tercih edilebileceği gibi, modern tasarımlar eşliğinde ortaya çıkan daha teknik detaylı parkelerde tercih edilebilir. Parke seçiminde marka, seri, renk ve desen tercihinden sonra kalınlık seçimi de önemli unsurlardan birisi olarak ifade edilebilir.

Parkeler genelde; 6, 8, 10 ve 12 milimetre kalınlıklarında üretilmektedir. Bunlardan kullanacak ortamın özelliklerine göre bir tercih yapmak doğru olacaktır. Ayrıca ihtiyaç durumuna göre su geçirmez parke kullanmak da tercih konusu olabilir. Laminat, lamine ve masif seçenekler arasında en uygun olanı tercih etmek gerekir. Tamamen kullanılacak mekanın şartlarına göre ürün ayrıntılarına karar verilir.