Çamsan Parke

Çamsan parke, parke ihtiyaçlarınıza cevap vermek ve yaşam alanında farklılık yaratmayı hedefleyen bir markadır. Parke seçimi yapmak isteyen tüketicilere çeşitliliği sunarken yüksek standartlarda çözümler de sağlamayı başaran Çamsan’ın ürünlerinde yüksek teknoloji kullanır. Müşteri memnuniyeti yakalamak adına parke modellerinde seçenekleri arttıran Çamsan sayesinde siz de zemin kaplama ihtiyacınızı gidermeye ne dersiniz?

Çamsan Parke Hakkında

Çamsan, 1978 yılında ‘Sektörün Güvenilir Markası’ sloganıyla faaliyetlerine başlamıştır. Yarım asra yaklaşan tecrübesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen parke markaları arasında yer almıştır. Orman ürünleri endüstrisinde ismini duyuran Çamsan, laminat parkeler konusunda kalitesini her geçen gün daha da yukarıya taşımaktadır.

Sakarya’da bulunan 300.000 m2 üretim tesislerinde tüketiciye kaliteyi hissettirecek çözümler sunan Çamsan’ın parke konusundaki yatırımları da dikkate değerdir. Parkenin kullanıcıyı tatmin etmesi adına Ar-Ge çalışmaları yaparak laminat parke modelleri daima daha kaliteli üretilmektedir. Ulusal ve uluslararası arenada başarı yakalayan Çamsan’ın parke modellerini kullanmaya ne dersiniz?

Kalite, kullanışlılık ve ihtiyaca yönelik çözümleri bir araya getiren Parke Pazarı olarak sizlere Çamsan ürünlerini sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz! İşte Çamsan kalitesiyle sizlere sunulan parkeler!

Çamsan Parke Modelleri

Parke ihtiyacını kaliteli bir bakış açısıyla karşılamayı amaçlayan Çamsan, zemin kaplama ürünlerinde hijyen, sağlık ve kolay montajlanabilen ürünler ortaya koyar. Parkede Türkiye’nin öncü markası olmayı başarması Çamsan’ın tüketici beklentilerine cevap veren ürünlerle alakalı ayrıcalığını hissettirir. Peki, Çamsan marka parkeler arasından seçim yaparken hangi modelleri tercih edebilirsiniz?

Çamsan Laminat Parke

Türkiye’nin öncü parke markası olan Çamsan, laminat parkeler ile tüketiciye hitap etmeyi amaçlar. Lamine parke ve masif parke gibi seçenekleri tüketiciye sunmak yerine daha kullanışlı çözümler geliştirir. Bu kapsamda Çamsan; laminat parke alternatiflerini ön plana çıkarır. Üstelik sunduğu her parke modelinde kullanışlılığı da ön planda tutar. Siz de kalite, kullanışlılık ve modernliği bir arada bulabileceğiniz parke seçenekleri için Çamsan ürünlerini değerlendirmelisiniz.

Çamsan Derzli Parke

Çamsan derzli parkeler ortama farklı hava katan çözümler olmayı başarıyor. Özellikle de standart parke seçeneklerine benzemeyen özellikleri sayesinde kalite algısını sunuyor. Bu kapsamda ihtiyacınıza cevap verecek çözümleri de ön planda tutmanıza olanak tanıyor. Seramik benzeri bir parke yapısına sahip olmak adına yapmanız gereken basit. Çamsan ayrıcalıkları ile kaliteye kapı aralayın!

Çamsan Silver Seri

Parke modelleri arasında en ideal alternatiflerden bir tanesi olan Silver Seri, her bütçeye uygun çözümler anlayışıyla üretilmektedir. Açık tonların ağırlıkta olduğu bu seride amaç hem uygun fiyat hem de kaliteyi tüketiciye sunmaktır. Görsel anlamda oldukça başarılı olan ürünlerin teknik detayları da fiyatına göre tatmin edicidir.

Kolay kolay yıpranmayan ve ortama değer katan bir parke modeli arıyorsanız Silver Seri size göre çözümler getirecektir. Üstelik bu serinin Çamsan kalitesiyle sunulması ayrıcalıkları bambaşka bir noktaya da taşır!

Çamsan Klasik Seri

Parkede tercihiniz klasik renk ve modellerden yanaysa Çamsan Klasik Seri ihtiyacınızı giderecek çözümler sunar. Yaşam alanınızda klasik dokunuşlarla benzersiz çözümler sağlayan Çamsan, laminat parke modelleri sayesinde farkını hissettirir. İddialı bir tercihten ziyade açık ve koyu renkleriyle ihtiyacınıza cevap verecek bir çözüm mü arıyorsunuz? O halde Çamsan Klasik Seri’ye bir göz atmalısınız.

Kristal Meşe ile doğallığı hissettirirken Rustik Ceviz ile sizi eski günlere götürür. Siz de Çamsan parkeler sayesinde zemin kaplama ayırcalığını yaşayın!

Çamsan Modern Seri

Parke satın alırken evinizde modern bir hava estirmek mi istiyorsunuz? O halde Çamsan Modern Seri kapsamında size sunulan parkeleri detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Renk geçişleri ve derzli parke dokusu sayesinde farklılığı yakalamak mümkün olacak. Üstelik renk alternatiflerinin hemen herkesi tatmin edecek seviyede olması da özeldir.

Açık renk parkelerden koyu renk parkelere kadar her detayı incelikle düşünülmüş parkeler sizi bekliyor. Çamsan Modern Seri sayesinde alışverişte kaliteyi yaşayın!

Çamsan Platinium Seri

Sıra dışı parkeler arasından bir seçim yaparak yaşam alanınızda farklılığı hissettirebilirsiniz. Çamsan’ın stil sahibi olmak isteyenler için tasarladığı bu seride ihtişamı yakalamak mümkün oluyor. Antrasit Meşe gibi iddialı çözümlerin yanı sıra standart renklerin de bulunduğu Çamsan Platinium Serisi tam size göre! O halde laminat parke modelleri arasında kafa karışıklığı yaşamak yerine bu seriden bir renk beğenerek çözüm üretebilirsiniz!

Çamsan Avangard Seri

Parke modelleri arasında dikkat çekiciliği ön planda tutan Çamsan, Avangard Seri ile dünü ve bugünü birleştirmeyi amaçlar. Bu kapsamda Çamsan sayesinde yaşam alanında farklı bir çözüm geliştirmek muhtemeldir. Siz de ihtiyaçlarınıza cevap verecek parke modelleri ile alakalı Avangard Seri ayrıcalıklarına bir göz atmalısınız.

Çamsan Parke Renkleri

Parke seçerken sadece dokuya odaklanmak doğru sonuçlar elde etmenize neden olmayabilir. Çünkü doku, parke alışverişi yapmak isteyen pek çok insan için 2. hatta 3. plandadır. O halde parke modeli seçerken daha önemli bir konu olan parke renkleri ile ilgilenmeye ne dersiniz?

Çamsan markası taşıyan parkelerin renkleri oldukça çeşitlidir. Bu konuda tüketici beklentilerine cevap vermeyi hedefleyen marka Çamsan renk kartelası ile 50’ye yakın parke rengi sunar. Bu da Çamsan kalitesini tercih eden tüketiciler için parkeler arasında seçim yapmayı kolaylaştırır. Siz de Çamsan parkeler arasından bir seçim yapacaksanız sizi bekleyen renkleri Çamsan Parke Renkleri sayfamızdan ya da Çamsan parke kataloğu 2021 üzerinden incelemelisiniz.

Çamsan Laminat Parkelerin Özellikleri

Laminat parke, dokusu ve renkleriyle ihtiyaca özel çözümler sunmayı başarır. Kaliteyi doğallıkla bütünleştirirken 32. sınıf parke kalitesini de sizlere sunar. Çamsan 8 mm ile 12 mm arasında laminat parkeler sunar. Böylelikle her ihtiyaca cevap verecek çözümler geliştirmeyi de ihmal etmez.

5 farklı seri ile parke çeşitliliğini sizlerle buluşturan Çamsan ile buluşmaya ne derisiniz? O halde zemin kaplaması sorununu ortadan kaldırmaya hazır olun! Parke Pazarı olarak sizlere sunduğumuz her üründe yüksek standartları yakalamayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda Çamsan kalitesini de sizlerle buluşturuyoruz. Peki, Çamsan marka parkelerin fiyatlarında durum nedir?

Çamsan Parke Fiyatları

Parke fiyatları, markaya göre değişkenlik gösterse de fiyatları etkileyen en önemli husus modeldir. Örneğin Çamsan derzli parke ile laminat parke arasında ciddi fiyat farklılıkları vardır. Siz de bu detayları bilerek bir parke modeli seçmeli ve kaliteden yana tercih kullanmalısınız! Parke Pazarı olarak hem uygun fiyat hem de kalite odaklı çözümlerle sizlere ihtiyacınız olanı sunmayı başarıyoruz!

Çamsan Parke Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çamsan, Türkiye’nin en kaliteli parke markaları arasında yer alsa da tüketicilerin parke alışverişi esnasında bazı endişeleri vardır. Parke kaliteli mi? Uzun süre dayanıklı mı? Evime uygun mu? gibi pek çok soru kafanızı kurcalıyor olabilir.

Farklı kalınlıklarda parkeler sunan ve renk çeşitliliğinde de kaliteyi sağlayan Çamsan ile harika bir alışveriş için bizi tercih edebilirsiniz. Parke Pazarı olarak hem online alışveriş hem de farklı noktalardaki Çamsan Parke bayileri aracılığıyla sizlere enfes çözümler sunuyoruz. Size de bu çözümleri tercih etmek kalıyor. Çamsan marka parkeleri satan bayilerimiz için Satış Noktaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çamsan Parke ile İlgili Diğer Detaylar

Farklı özellik ve çeşitte pek çok parke türü barındıran Parke Pazarı’nda yer alan Çamsan parke modelleri; en çok tercih edilen içerikler arasında yer almaktadır. Çamsan klasik modern meşe parke, Çamsan klasik milas meşe, Çamsan silver aras meşe, Çamsan silver burgaz meşe, Çamsan klasik kristal meşe ve Çamsan klasik batı cam gibi sayısız Çamsan ürün çeşitliliği firma dahilinde mevcuttur. Aynı zamanda parke fiyatları ve renklerine dair ayrıntılı bilgi sahibi olmak için internet sitesine ve müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkündür. Yine firmaların satış noktaları ile de bilgi alınabilir.

Çamsan ürünleri alanında uzun yıllardır hizmet veren ve kaliteli içerikleri ile alanında öncü firmalar arasında yer alan bir şirkettir. Parke Pazarı aracılığıyla ve güvencesi ile sunulan Çamsan parke modellerine ulaşmak oldukça kolay. Tüm ürün çeşitliliğini görmek için internet sitesi ve satış noktaları aracılığı ile irtibat kurulabilir.

Çamsan Parke Modelleri

Çamsan parke modelleri içerisinde pek çok seri yer almaktadır. Sıklıkla tercih edilen parke serileri; Klasik seri, Silver serisi, Platinyum serisi, Avangard serisi ve Modern seri olmaktadır. Modern seri minimalizm öğesini ön plana alarak oluşturulan tasarımları kapsar. Meşe Çamsan parke modeli, maviçam Çamsan parke modeli, kafkas meşe Çamsan parke modeli, balkan meşe Çamsan parke modeli ve rumeli meşe Çamsan parke modeli gibi çok sayıda sevilen modele sahiptir.

Bununla birlikte Platinum serisi en çağdaş içerikleri barındıran seriler arasında yer almaktadır. Albero meşe Çamsan parke modeli, soft meşe Çamsan parke modeli, naturel meşe Çamsan parke modeli, barok meşe Çamsan parke modeli ve antrasit meşe Çamsan parke modeli gibi çok sayıda orijinal modeli bünyesinde barındırmaktadır.

Avangart serisi; modern çizgilerin yanı sıra geçmişe dair estetik ayrıntıları kullanmayı seven müşteriler için tasarlanmıştır. Eski ve yeni tarzların bir birleşim olarak ifade edilebilecek avangart serisi otantik meşe Çamsan parke modeli ve anemon Çamsan parke modeli gibi birbirinden güzel çeşitleri barındırmaktadır.

Klasik serinin adından da anlaşılacağı gibi; temel olarak oluşturulmuş ana hatlara bağlı kalınan; sadelik barındıran çeşitleri içerir. Batı cam Çamsan parke modeli, milas meşe Çamsan parke modeli, modern meşe Çamsan parke modeli, elegant meşe Çamsan parke modeli, efes cam Çamsan parke modeli ve ılgaz meşe Çamsan parke modeli gibi oldukça güzel eşsiz modelleri sunmaktadır.

Son olarak Çamsan parke modelleri arasında ön plana çıkan serilerden birisi olan Silver serisi; marka ürünlerinin en çok tercih edilen içeriklerden birisidir. Acar meşe Çamsan parke modeli, polar meşe Çamsan parke modeli ve sakarya meşe Çamsan parke modeli gibi çeşitleri barındırmaktadır.

Çamsan Klasik Parke

Çamsan klasik parke modelleri başta olmak üzere; çok sayıda ürün çeşitlerinin bulunduğu marka dahilinde; en doğru malzemenin seçilmesi için bazı püf noktaları bulunmaktadır. Parke modelleri seçiminde; marka dahilinde yer alan ve yukarıda belirtilen serilerden hangisinin daha uygun olacağı tespit edilmeli ve öncelikle bu belirlenmelidir. Daha sonra; kullanılacak alana ve mekan dekoruna uygun renk seçimi yapılmalıdır. Renk tercihleri; parkelerin ortamdaki etkisini belirleyen temel unsurlardan birisidir.

Daha sonra modele göre değişiklik gösterebilen desen ve doku seçimi yapılmalıdır. Ağaç dokusuna benzer doğal desenler tercih edilebileceği gibi, modern tasarımlar eşliğinde ortaya çıkan daha teknik detaylı parkelerde tercih edilebilir. Parke seçiminde marka, seri, renk ve desen tercihinden sonra kalınlık seçimi de önemli unsurlardan birisi olarak ifade edilebilir.

Parkeler genelde; 6, 8, 10 ve 12 milimetre kalınlıklarında üretilmektedir. Bunlardan kullanacak ortamın özelliklerine göre bir tercih yapmak doğru olacaktır. Ayrıca ihtiyaç durumuna göre su geçirmez parke kullanmak da tercih konusu olabilir. Laminat, lamine ve masif seçenekler arasında en uygun olanı tercih etmek gerekir. Tamamen kullanılacak mekanın şartlarına göre ürün ayrıntılarına karar verilir.