ÇAMSAN PARKE MODELLERİ

Çamsan parke modelleri arasında birçok seri bulunmaktadır. En sık tercih edilen çamsan parke serileri aşağıdaki gibi sıralanmıştır.  

Silver Serisi

Silver serisi çamsan parke modelleri arasında en fazla tercih edilen serilerdir. Bu serideki modeller ise aras meşe çamsan parke modeli, liva meşe çamsan parke modeli, sakarya meşe çamsan parke modeli, acar meşe çamsan parke modeli, karya meşe çamsan parke modeli, burgaz meşe çamsan parke modeli, polar meşe çamsan parke modeli ve didim meşe çamsan parke modeli şeklinde sıralanabilir.   

Klasik Seri

Sadelikten yana olan, değişim ve dönüşümü pek de sevmeyen ama aynı zamanda ferah bir ortam sağlamak için üretilen parke serisidir. Bu serideki modeller ise şu şekilde sıralanabilir; kristal meşe çamsan parke modeli, batı çam çamsan parke modeli, kashmir teak çamsan parke modeli, milas meşe çamsan parke modeli, asos meşe parke modeli, bergama meşe çamsan parke modeli, modern meşe çamsan parke modeli, gümüş meşe çamsan parke modeli, elegant meşe çamsan parke modeli, abant meşe çamsan parke modeli, efes çam çamsan parke modeli, pera meşe çamsan parke modeli, ılgaz meşe çamsan parke modeli, gediz meşe çamsan parke modeli ve son olarak rustik meşe çamsan parke modeli...

Modern Seri

Az eşya çok huzur diyenlerin vazgeçilmez parke modeli modern seri çamsan parke ile siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Minimal yaşamın olmazsa olmazı! Bu serinin en önemli modelleri ise şu şekildedir; rumeli meşe çamsan parke modeli, sofya meşe çamsan parke modeli, prestij meşe çamsan parke modeli, mavi çam çamsan parke modeli, aspendos çam çamsan parke modeli, kafkas meşe çamsan parke modeli, kanyon meşe çamsan parke modeli, aydos meşe çamsan parke modeli, balkan meşe çamsan parke modeli ve koyu ceviz çamsan parke modelidir. 

Platinum Serisi

Platinum serisi en güncel en yeni parke serisidir. Modern ve çağdaş nitelikleri ile öne çıkan serinin en önemli modelleri ise şu şekildedir; soft meşe çamsan parke modeli, barok meşe çamsan parke modeli, belgrad meşe çamsan parke modeli, albero meşe çamsan parke modeli, amerikan cevizi çamsan parke modeli, natural meşe çamsan parke modeli, antrasit meşe çamsan parke modeli ve son olarak sedef meşe çamsan parke modelidir. 

Avangard Serisi

Avangard serisi ile hem geçmişi hem de geleceği bir arada yaşayabilirsiniz. En seçkin modelleri ile avangard serisi çamsan parke modelleri arasında önemli bir yere sahiptir. Bu seride bulunan modeller ise şu şekildedir; odeon meşe çamsan parke modeli, otantik meşe çamsan parke modeli, safir çam çamsan parke modeli ve son olarak anemon çamsan parke modelidir.