Terraclick Parke

Terraclick parke, Türkiye’de en çok satan parke modelleri arasında kabul edilmektedir. Kaliteli, kullanışlı ve bir o kadar da özel bir parke modeli olan Terra Parke sayesinde tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermesi mümkün oluyor. Üretim standartları oldukça ilgi çekici olan parke modeli sayesinde siz de yaşam alanınızda fark yaratacak bir çözüme kapı aralayabileceksiniz.

Terraclick Hakkında

Terra Parke olarak da bilinen Terraclick, Yıldız Entegre’nin bir alt ürünü olarak sunulmaktadır. Türk markası olması ve tüketiciye güven vermesi yönüyle satış rakamlarını arttıran Terraclick, uluslararası standartlarda üretim çerçevesinde ortaya çıkar. Yıldız Entegre olarak dünyanın sayılı parke üreticileri arasında yer alırken 8700 m3 üretim kapasitesi sayesinde tüketici ihtiyaçlarına cevap verir.

Parkelerin üretilmesi esnasında sadece malzeme kalitesine özen göstermeyen markanın pazara sunduğu ürünlerde pek çok yanı dikkat çeker. Kolay montajlanan, darbe ve çizilmelere dayanıklı, leke tutmayan ve uzun ömürlü parkeler ortaya çıkar. Üstelik üretimde Avrupa standartlarını dikkate alarak Hijyen+ özelliğiyle de tüketici beklentilerine cevap verilmektedir.

Parke renkleri ve modelleri konusunda zenginliği yansıtan Yıldız Entegre, Terraclick modellerinde Türkiye’nin ağaç varlığını da yansıtmayı başarır. O halde birbirinden değerli özellikleri ve ihtiyaca cevap veren yanlarıyla Terraclick ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Özellikle de yüksek performans sağlayan bir ürün kullanma arzunuz varsa Terraclick Parke size göre bir çözüm olacak!

Terraclick Parke Modelleri

Parke alışverişi yaparken seçiminizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek adına doğru modelleri incelediğinizden emin olmalısınız. Çünkü parke sürekli değiştirebileceğiniz ya da canınız sıkıldığında rengini farklılaştırabileceğiniz bir ürün değildir. Kullanım ömrü ortalama 10 yıl olan parkeleri uzun vadeli düşünmeye odaklanmalısınız. O halde Terraclick parkeler arasından seçim yaparken hangi modeller ön plana çıkar?

Renk ve desenleri konusunda ihtiyaçlara cevap veren Terraclick, yaşam alanınıza heyecan katacak çözümler sunar. 8 mm kalınlığında derzsiz olarak tasarlanan bu serinin masif ahşap dokuya sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Farklı tarzlara uygun seçenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Terraclick parke modelleri sizleri bekliyor!

Tüm modelleri Terraclick katalog incelemesi yaparak daha detaylı bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Kaliteyi fazlasıyla hissettiren bu ürünlerin renk ve modelleri kadar özellikleri de oldukça dikkat çekiyor. Parke Pazarı olarak size sunduğumuz kalite odaklı ürünlere daha yakından bir göz atmanın tam zamanı!

Terraclick Laminat Parke

Laminat parke ayrıcalıklarını yakalamanızı sağlarken ihtiyaçlarınızı da tam anlamıyla karşılamaya odaklanan Yıldız Entegre farklı ürün seçeneklerini ön plana çıkarır. Laminat parke noktasında Türkiye’deki talebi de dikkate alarak çözüm sunmaktadır. Üstelik parkelerin yüksek standartlarda oluşu sayesinde parke satışlarında kaliteden taviz vermez.

Laminat parke özelliklerini tam anlamıyla yansıtan Terraclick sayesinde siz de ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir çözüm yakalamaya ne dersiniz? Dayanıklı, kullanışlı ve bir o kadar da ideal bir seçim için laminat parke seçimi yapabilirsiniz. Özellik bakımından laminat olsa da yüzeyi masif ahşap hissi veren bu parkeleri siz de çok beğeneceksiniz.

Terraclick Parke Özellikleri

Yıldız Entegre tarafından üretilen ve Parke Pazarı güvencesiyle sizlerle buluşturulan Terraclick modelleri aşağıdaki özellikleri sayesinde ön plana çıkıyor. Benzer özelliklere sahip parkeler arasından Türk Malı olması sayesinde sıyrılmayı başarıyor. İşte Terra Parke ayrıcalıkları!

 • İş yerlerinde kullanılan modellerinde 5 yıl garanti sunulurken ev kullanımında garanti süresi 15 yıldır,
 • UV ışınlarına karşı dayanıklı ve solmalara karşı dirençlidir,
 • Laminat parke özelliği gösterdiğinden ekolojik düzeni bozmayacak yapıdadır,
 • Parke döşeme adımları oldukça basit olduğundan kısa sürede uygulaması yapılmaktadır,
 • Leke tutmayan özelliği sayesinde yaşam alanının daima temiz görünmesini sağlar,
 • Temizlik konusunda kullanıcı dostu parke modelleri arasındadır,
 • Masif ahşap dokusu sayesinde kaliteyi hissettirir,
 • Anti bakteriyel yüzeye sahip olması hijyenik bir ortama kapı aralar,
 • Çizilmelere ve noktasal darbelere karşı dirençlidir,
 • Kimyasal maddelerin neden olabileceği etkilere karşı güçlüdür,
 • Boyutsal stabilite konusunda ideal bir çözüm sunar,
 • Sigara ateşine karşı dayanıklılığı sayesinde kullanıcılara kaliteyi hissettirir.

Tüm bu özellikleriyle fark yaratan Terra Parke ile siz de ideal bir çözüme ulaşmaya ne dersiniz? O halde Parke Pazarı güvencesiyle ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir alışverişe heen başlayabilirsiniz.

Terraclick Parke Renkleri

31. sınıf laminat parke kalitesini hissetmenizi sağlayan ürünleriyle fark yaratan Terraclick sayesinde zemin kaplaması çözümlerine ulaşabilirsiniz. Üstelik ısı ve ses yalıtımı gibi farklı çözümler geliştirirken renk seçenekleri noktasında da ayrıcalıklarını yansıtır. Bu noktada bir Terra Parke satın almak istediğinizde aşağıdaki renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

 • Beyaz Meşe
 • Beydağ
 • Çam
 • Kartepe
 • Kyoto
 • Lara
 • Lima
 • Meşe
 • Olimpos
 • Roma
 • Santorini
 • Sevilla
 • Sümela
 • Terme
 • Truva

Katalogda bütün detayları bulunan bu ürünlerin dokusunu hissettiğinizde çok doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız. Böylelikle Terraclick renk kartelası değerlendirmesi yaparak renkleri ve dokuyu daha doğru bir şekilde inceleme fırsatı bulabileceksiniz.

Terraclick Parke Fiyatları

Parke alışverişi yaparken fiyatları dikkate alarak kaliteli ve kullanışlı bir sonuca ulaşmanız sizin adınıza oldukça değerli olacaktır. Bu noktada hem yaşam alanınıza uygun hem de fiyatlarıyla bütçenizi zorlamayacak alternatiflerden faydalanmalısınız. Peki, Terra Parke fiyatları ile alakalı nelere dikkat etmeniz gerekir?

Terraclick serisi, laminat parke ve 8 mm kalınlığında üretildiğinden beklentilerinize cevap verecek harika seçenekler olmayı başarır. Ancak fiyatlar konusunda herhangi bir farklılıktan söz etmek pek mümkün değildir. Bunun en büyük nedeni de parkeler arasındaki tek farkın renklerle alakalı olmasıdır. Ayrıca parke renkleri fiyatları etkilemediğinden siz de sabit fiyat üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Terraclick Süpürgelik

Parke satın alırken tüketicilerin önemli bir kısmı süpürgelik seçmesi gerektiğini de düşünür. Çünkü süpürgelik olmaksızın parke kullanmak mümkün değildir. Terraclick parkeler ile süpürgelikler takım halinde satılmaktadır. Ancak kullanmak istediğiniz parkelerle Lake Süpürgelik gibi seçenekleri de bütünleştirebilirsiniz.

Terraclick parke şikâyet almayan ve kullanıcıların takdirini toplayan ürünlerdir. Böylelikle kalitesini kullanıcı yorumlarına da yansıtan Terraclick ayrıcalıklarını Parke Pazarı güvencesiyle yaşamanın tam zamanı!

 

Terraclick Parke

Terraclick laminat parke, Türkiye'nin en çok satan laminat parke markasıdır.

Markanın en önemli özelliği, üretim kapasitesinin yüksek oluşu, model ve renklerinin sürekli kendini yenilemesidir. 

Terraclick laminat parke, 6mm, 7mm, 8mm'de zengin bir ürün ceşiti sunar.

Terraclick laminat parkenin en çok tutan model ve renkleri gri parke, beyaz parke ve meşe tonlarında olan renkleridir.

Terraclick laminat parke yurtdışında en çok talep gören Türk markasıdır. 

Yıldız Entegre Ağaç Sanayi A.Ş. tarafından, İzmit Kartepe Tesis'lerinde üretilir.